O nas

Capital School jest firmą rodzinną, specjalizującą się w prowadzeniu kursów języka angielskiego na najwyższym poziomie. Aby uwzględnić potrzeby każdego słuchacza, uczymy indywidualnie lub w małych grupach skupiających maks. 4 osoby. Kursy dla młodzieży i dorosłych prowadzone są przez wykwalifikowanego native speakera z wieloletnim stażem w nauczaniu języka. Kursy dla dzieci przygotowuje i prowadzi lektor języka angielskiego.

Ian Fleischhacker uzyskał w 2003 roku w Budapeszcie certyfikat CELTA, pod okiem jednego z najbardziej znanych trenerów ESL - Jima Scrivener’a. Ponad 10 lat nauczania w renomowanych szkołach językowych w Kanadzie, Anglii, i w Polsce pozwoliło mu na wypracowanie skutecznych technik nauki języka angielskiego uwzględniających indywidualne potrzeby każdego słuchacza. Jego doświadczenie w nauczaniu klientów biznesowych objęło wspólpracę z następującymi firmami: Tyskie, Siemens, Mercedes Benz, Dr. Oetker, Wiemer Pharma Axa Group, Diageo Channel Golden Gate, EPC, Alfa Elektro, TNT, TP.SA, CMC Zawiercia, PKO.

Katarzyna Fleischhacker uzyskała w 2006 roku dyplom licencjata z języka angielskiego. Jako swieżo upieczony absolwent Uniwerystetu Śląskiego wyjechała do Wielkiej Brytanii, żeby poznać bliżej kulture Anglosasów. Przygodę uczenia dzieci języka angielskiego rozpoczęła kilka lat temu w jednej z największych szkół językowych na Sląsku. Pod okiem specjalistów poznała tajniki uczenia najmłodszych. W 2011 roku założyla własną szkółkę języka angielskiego i do dzisiaj łączy dwie życiowe pasje: prace z dziećmi i prowadzenie szkoły.

NetVISTOR